Wednesday, 20 February 2013

#POLSKICH Prawo British Broadcasting Company #KontrolęUmysłu.

Prawo British Broadcasting Company Mind Control.

Oryginał w języku angielskim (z linkami / etc filmy).
http://www.occupythebanks.com/2013/02/kaboom-bbc-to-be-nailed-911truth.html

((Kaboom)) BBC 2b ** przybity ** # AE911TRUTH.
Teraz rozumiem, dlaczego oni strącili CENSOREDNEWSNOW.COM ** TERAZ **.

Zaledwie pięć dni; Idziemy do ubezpieczania od tego historycznego wydarzenia prawnych. Jeśli darować wystarczy na smart-telefonu i umowy w ciągu najbliższych dwóch dni, zrobimy to na żywo z sali sądowej (sędzia pozwalając, choć orzecznictwo mówi, powinny one {ma czasu na wyjaśnienia}, jeśli nie, jak Live AS. LIVE może być legalne!). Film też, myśląc o tym, ze smart-telefonu możemy uzyskać, że zorganizowana, dobrze! : ~).

Kaboom - BBC - BRITISH CORPORATION prania mózgu w sądzie 25 lutego ** UK **.


"W dniu 25 lutego, w małym miasteczku Horsham w Wielkiej Brytanii, nie będzie rzadka i potencjalnie przełomowa okazja dla 9/11 Truth ruchu. Trzy godziny szczegółowej 9/11 dowodów do przedstawienia i rozpatrzenia w sądzie. prawa, gdzie British Broadcasting Corporation (BBC) zostanie zakwestionowany przez niedokładne i stronniczy sposób, w jaki jest przedstawiany zdarzeń i dowody 9/11.

W ciągu ostatnich 16 miesięcy, BBC została zakwestionowana silnie przez osoby w Wielkiej Brytanii w ciągu dwóch filmów dokumentalnych, które pokazali we wrześniu 2011 w ramach dziesiątej rocznicy 9/11, a mianowicie '9 / 11: Road Trip Conspiracy "i" Conspiracy. Pliki: 9/11 dziesięć lat później ". Oficjalne complaintswere złożony z BBC na nieścisłości i stronniczości tych dokumentów, które zgodnie z 9/11 działaczy, było niezgodne z wymogami eksploatacji BBC poprzez ich "Kartą Królewskiego i porozumienia" z brytyjskiego społeczeństwa.
Dokument ten wymaga BBC pokazać informacje, które są dokładne i bezstronne. Skargi te były wspierane przez USA opartych Architektów edukacyjnych i charytatywnych inżynierów dla 9/11 Truth (AE911Truth), który przedstawił szczegółowy dowód naukowy BBC Buttress skarg. Dowody skupia się w szczególności na potwierdzonej swobodnego upadku WTC 7 i NIST 2008 dopuszczeniem tego faktu. Ponadto, ponad 300 petycji sygnatariusze AE911Truth obsługiwane te skargi poprzez wysyłanie listów do BBC, wzywając BBC pokazać dowody na publiczności.
W ramach kontynuacji tego procesu z BBC, film dokumentalny ekspres Tony Rooke postanowiła podjąć osobistą stanowisko w tej sprawie. Ludzie w Wielkiej Brytanii muszą płacić roczną opłatę licencyjną telewizyjny, który jest wykorzystywany do finansowania BBC operacje. Tony odmówił spłaty abonament telewizyjny na podstawie szczegółowego ustawodawstwa antyterrorystycznego.

Sekcja 15 UK Terrorism Act 2000, artykuł 3, stwierdza, że ​​jest to przestępstwo zapewnić środki, jeżeli istnieje uzasadniony powód do podejrzeń, że te środki mogą być wykorzystywane do celów terrorystycznych. Roszczenie Tony'ego jest BBC wstrzymana dowodów naukowych, które wykazują, że oficjalna wersja wydarzeń z 9/11 nie jest to możliwe i że BBC aktywnie próbował zdyskredytować tych ludzi usiłujących doprowadzić te dowody publicznie. Według Rooke, w ten sposób, BBC wspiera tuszowanie prawdziwych wydarzeniach z 9/11, a zatem potencjalnie wspieranie tych terrorystycznych elementów, które były zaangażowane w niektórych aspektach 9/11, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane i uznane. konto.
Rooke został oskarżony o przestępstwo, nie zwracając jego opłatą abonament. Jednak on wniósł środka zaskarżenia do tej opłaty, a teraz z powodzeniem przyznania pojawił się w magistracie sądu, gdzie ma trzy godziny dostępny przedstawić swoje dowody do obrony przed zarzutem. Tony zebrała ogromne zespół do wspierania go w przedstawieniu dowodów, w tym dwóch wybitnych 9/11 naukowców:.

Profesor Niels Harrit.
P.
Dr Niels Harrit jest profesor chemii na Uniwersytecie w Kopenhadze, jest jednym z wiodących światowych ekspertów w danych naukowych, które jest sprzeczne z oficjalną historię 9/11. Zespół profesora Harrit się z naukowców w Kopenhadze wykazały, że nie została nano-inżynierii thermitic pozostałość, jak zapala się i unignited, całego kurzu z trzech wież WTC. Poprowadził drużynę i opublikował peer-recenzja badania w oficjalnym czasopiśmie naukowym. Jest także ekspertem w innych aspektów naukowych dowodów wskazujących na kontrolowane wyburzenie trzech wież.

Profesor Harrit wywiad dla dużego dokumentalnego z BBC w 2011, gdzie BBC wyraźnie próbował nękać i zdyskredytowania go raczej, niż spojrzenie na dowodach naukowych, co było katastrofalne do oficjalnej historii zniszczenia Twin Towers. Zespół profesora Harrit się wziął ostrożności krok rejestrowania tego wywiadu, jak również współdziałania przed i po wywiadzie, który wyraźnie wskazuje na nękanie i wysoce niewłaściwe prowadzenie przez BBC.
Tony Farrell.

Tony Farrell jest były analityk wywiadu dla South Yorkshire Police Department. Został zwolniony w 2010 roku, ponieważ czuł się zmuszony przez swego sumienia, aby powiedzieć prawdę w swoim oficjalnym raporcie i stwierdzić, że ze względu na swoją obszerną analizę wydarzeń z 9/11 i 7/7 zamachy w Londynie, uważał, że największym terrorystą. Zagrożenie dla społeczeństwa nie pochodzą od islamskich ekstremistów, ale ze źródeł wewnętrznych w obrębie USA i ustanowienie brytyjskiej. On jest teraz poświęcając swoje życie pomagając wystawiać dowody, a on jest wyzwaniem jego odwołania przez sąd międzynarodowy.
Inni członkowie zespołu prezentacji Rooke to:.

Ian Henshall: Główny autor UK na 9/11 i założyciel brytyjskiej grupy "Re-zbadać 9/11".
Ray Savage: Były oficer antyterrorystycznego, który ukazuje oficjalną 9/11 historia nie jest prawdziwa.

Peter Drew: UK AE911Truth Action Moderator Group.
Oprócz tych prezenterów, istnieją szczegółowe pisemne zeznania dowodów i wsparcia ze cztery inne 9/11 naukowców, które zostaną wdrożone w celu wzmocnienia obronności Tony'ego:.
Gage Richard, AIA: Założyciel / CEO Architektów i Inżynierów na 9/11 Truth.
Dwain Deets: były dyrektor NASA Projektów Aerospace.
Prawnik Erik: Założyciel Strażaków na 9/11 Truth.

Jake Jacobs: Veteran pilotem US i członek pilotów do 9/11 Truth.
Dowody o 9/11, które zostaną przedstawione przez różnych osób powyżej rzadko, jeśli kiedykolwiek, były widziane w każdym sądzie w Wielkiej Brytanii, więc ta sprawa sądowa stanowi wyjątkową i cenną okazję do 9/11 ruchu Prawdy. .

Zachęcamy wszystkich kibiców AE911Truth i sygnatariusze petycji w Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w tym przesłuchaniu sąd - im więcej tym lepiej. Wylanie wsparcie wzmocni komunikat, że 9/11 prawda ruch musi być wysłuchana i że nie musi być nowy i niezależny 9/11 dochodzenie.
Datę i miejsce rozprawy, są następujące:.
25 lutego o 10:00.
Sąd Magistrates Horsham "[Sąd 3].
Sądy.
Hurst Road.
Horsham.
West Sussex.
Anglia.
RH12 2ET.
W celu uzyskania dalszych informacji, proszę skontaktować Peter Drew, AE911Truth UK Action kierownika grupy, attruthfor911 [at] hotmail.co.uk ".

Zrobiliśmy WARN RUBIN jego zbliżającym TRIAL zbrodnie wojenne:.

Piątek, 5 października 2012 roku.
# 911TRUTH RUBIN zbrodnie wojenne Ścigania # BBC.

Czy u think byliśmy żartuje.

Mor człowieka głupcem!

# OPCLEANSWEEP INTEL 911.

Aktywiści: GLOBAL odprawie.

Szczegóły.
Ściganiem Bilderberg!
911 War Criminal HUNT!
POLSKIE Ex-Intel Siedziba Charged!
WŁOSKI Ex-Intel Head * więzienia *! 1 DOWN!
BELGIAN Truth 911 WYSŁUCHANYM!
KLIKNIJ HEAR Najnowszy HUNT Bush!
BLAIR szkocki głosowanie Parlamentu.
Dutroux [DOWNLOAD] na miejscu.

Odegraj swoją rolę! To COSMIC!

Nie wiedziałeś o tym ekskluzywnego świata tłumaczenia?
http://www.occupythebanks.com/2012/09/rule-of-law-returns-911-perps-takedown_17.html.
Czy u know my intervieweed Gage Richard? (Vid tutaj w sekund!). Nigdy nie dość dostaliśmy wokół, aby trzymać je zarówno razem, będą się za to:.

Teraz rozumiem, dlaczego oni strącili CENSOREDNEWSNOW.COM ** TERAZ **.


.
Prosimy Cię o oddanie TERAZ; Chodźmy STRONY BACK UP ** DZISIAJ! **! I wtedy można zobaczyć dwa filmy niezbicie wykazujące wewnątrz pracy w Pentagonie!Wiesz, tego, którego pranie mózgu NAWET Neils HARRIT (nie powiedzieć mu, że istnieje, i mam go do wskazania, że ​​nigdy nie została wydana, Clever Clever STUFF PSYOPS!).

"Zamieszczone w dniu wrz 11, 2011.

WORLD EXCLUSIVE CENSORED CAMBRIDGE UNIVERSITY WYWIAD:.
Richard Gage, założyciel Architektów i Inżynierów na 911 Prawdy!

Nagrane 18 czerwca 2011 w Clare College, Cambridge University, tuż po Gage Richarda dwie godziny STUNNING prezentacja obejmująca wybuchowy dowodów kontrolowanego wyburzenia bliźniaczych wież * i * budynek 7 na 911 (prezentacja, która będzie naszym następnym upload) .. . w tym wywiadzie, trafiliśmy Richard z pytań nikt nie śmie zapytać - i Richard * Czy * Nazwy w swoich odpowiedziach - dobre dla niego! :).

Niezbędna dla oglądania 911 naukowców, zainteresowanych cenzury "wolnej" prasy w świecie zachodnim, historycy i inni: Brak pytań pozostało nieproszony w tym, pełna, unexpurgated wywiad. Chcielibyśmy szczególnie zachęcić naukowców do zbadania firm wymienionych przez Richard Gage w trakcie naszej rozmowy, my chyba były czołowe firmy ... i tylko trochę kopania byłby w stanie potwierdzić, że wierzymy.

Działki, z tego wywiadu drodzy przyjaciele, pogrubia znacznie!

UWAGA - zwłaszcza dla widzów w Wielkiej Brytanii.

BBC nie * NIE * wysyłać nikogo prosić na świecie naukowca prowadzącego na upadku wież ", a przedstawiciel, jak w czasie pisania, ponad 1.500 wykwalifikowanych architektów i inżynierów - Richard Gage - nawet * ONE * pytanie.

Chcemy publicznie dziękuje obsłudze współpraca Mi7 pomaga nam uzyskać prawa do filmu i rozpowszechniać ten wywiad, a także oczywiście Gage Richard osobiście, jako przedstawiciel naszych Dzięki 1.500 Architektów + i inżynierów w AE911Truth. . org, którego nie możemy mówić, tym razem! ;).

Linki:.
http://www.ae911truth.org - podarować AE911Truth.org.
http://www.censorednewsnow.com - bardzo ocenzurowane przedmioty odkryte! ;).
http://www/miseven.wordpress.com - Mi7: Real Politics @ Cambridge.

NB: RSS Twitter teraz żyć oprócz naszej strony internetowej i tego kanału: proszę śledzić i retweet # CENSOREDNEWSNOW - trasę wokół cenzurę. :) TIA! ".

BBC prania mózgu LIVE: Ja osobiście zauważyć na pierwszy raz, ona rzeczywiście mówi, wygląda jak bomba atomowa!"Opublikowano 23 listopada 2012 roku.

Proszę, jak i ulubionych ten film, jeśli Twoje konto YouTube jest podłączony do konta Twitter w ten sposób będziemy w stanie iść za Tobą (i miejmy nadzieję, że będzie za nami). Czas dobrzy ludzie z tej planety, 99%, umieścić kilka buillets w tych 1% (wypalanie drużyny brzmi doskonale do mnie, dla nich, wiesz, CRIMINAL Satanic cabal ciemny). Dlaczego nie odwrócić sytuację na nich ** TERAZ ** Obamę? Albo możemy zawsze próbować Ty też wiesz, jak my osobiście Ostrzegałem Chcielibyśmy wraz wth sędziego! ;).

Pentagon Attack - Case Closed - MILITARY DID IT COUP ;) w Ameryce # DarlkCabal.
http://www.occupythebanks.com/2012/07 ...
WTC - PERPS * były * złowione - FBI NYPD - Guilty - zbrodni wojennych! ;).
http://www.occupythebanks.com/2012/09 ...
CIA, FBI, i wiele więcej - ŚWIAT EXCLUSIVE 911 TRANSLATIO N - Honorowy Sędzia włoskiego Sądu Najwyższego, sędzia Imposimato, OBAMA UWAŻAJ 2011 ;).
http://www.occupythebanks.com/2012/09 ...
MEET Godzilla ;).
http://www.occupythebanks.com/2012/05 ...

NB: chwilowy write-up ... porusza się szybko już dziś! :) Będzie zaktualizowane (nie wiem kiedy): czy uwaga: mamy ostrzegł zbrodniarza wojennego w BBC, Rubin, jego zbliżającym TRIAL zbrodnie wojenne (on kontynuację tej pranie mózgu, a nawet europejskich naukowców, rzeczywiście) .. "


Polskich bohaterów.


POLISH Ex-Intel Head Charged!

Ale nie tak, jak Włosi! :).
The White Rabbit!

Tweet & FB our InfoGraphic!


#OTB #Ascension2013 #TRUTH
───▄▄██████████▄▄▄▄▄▄▄█
▄█▄██▄██▄███▀BANKASTERBOMA!
FREE HELICOPTERS http://www.occupythebanks.com

Source(s):


http://www.occupythebanks.com
No Banksters  were harmed in the production of this blog.

Unfortunately.


No comments :

Post a comment

Only members (obviously) can comment; no moderation; direct to page.

Note: only a member of this blog may post a comment.