Wednesday, 20 February 2013

עדויות עברית לדין בבריטניה # בית המשפט


חוק שידור בריטי חברה

אכפת שליטה

מקורי באנגלית (עם קישורים / קטעי וידאו וכו ')
((בום)) ה-BBC 2b ** ממוסמר ** # AE911TRUTH
עכשיו אני מבין למה הם הופלו CENSOREDNEWSNOW.COM ** חברה **

רק חמישה ימים; אנחנו הולכים לספק כיסוי של האירוע המשפטי ההסטורי הזה. אם אתה תורם מספיק לטלפון חכם וחוזה בימים הקרובים, אנחנו נעשה את זה בשידור חי מהאולם (שופט מתיר; למרות הפסיקה אומרת, שהם צריכים {אין זמן להסביר}, אם לא, כפי שחיים כ חיים יכולים להיות חוקיים!). וידאו גם לחשוב על זה, עם טלפון חכם שאנחנו יכולים לקבל את זה מאורגן, ימינה! : ~)

בום - ה-BBC - 25 CORPORATION שטיפת המוח הבריטי בבית המשפט בבריטניה פבואר ** **


"ב -25 בפברואר, בעיירה הקטנה Horsham בבריטניה, יהיה הזדמנות נדירה ופוטנציאל פורץ לתנועת 11/09 האמת. שלוש שעות של עדויות מפורטות 9/11 היא שיוצגו ונחשבים בבית משפט המשפט שבו תאגיד השידור הבריטי (BBC) יהיה לערער על אופן המדויק והמגמתי שבו היא הציגה את האירועים וראיות של 9/11.
במהלך 16 החודשים האחרונים, ה-BBC כבר אתגרה בחום על ידי אנשים בבריטניה מעל שני סרטים תיעודיים שהם הראו בחודש ספטמבר 2011, כחלק מחגיגות 10 של 9/11, דהיינו '9 / 11: טיול כביש קונספירציה 'ו' קונספירציה קבצים: 9/11 בעשר שנים '. complaintswere הרשמי הוגש עם ה-BBC על אי הדיוק וההטיה של סרטים תיעודיים אלה, אשר, על פי פעילים 9/11, היה בהפרה של הדרישות התפעוליות של ה-BBC באמצעות 'האמנה והסכם רויאל' עם הציבור הבריטי שלהם.
מסמך זה דורש ה-BBC כדי להציג מידע שהוא גם מדויק וחסר פניות. תלונות אלה נתמכו על ידי אדריכלי שבסיס החינוך וצדקה למהנדסי אמת 9/11 (AE911Truth), שהגישה את ראיות מדעיות מפורטות לBBC כדי לחזק את הטענות. הראיות מתמקדות בפרט בנפילה החופשית אשרה של 7 WTC ו2008 ההודאה של NIST של עובדה זו. בנוסף, מעל 300 חותמי עצומת AE911Truth נתמכי התלונות הללו על ידי שליחת מכתבים ל- BBC, בבקשה כי ה-BBC להראות ראיות זה לציבור.
כהמשך לתהליך זה עם ה-BBC, יוצרים סרטים התיעודיים טוני Rooke החליט לנקוט עמדה אישית בנושא זה. אנשים בבריטניה נדרשים לשלם דמי רישיון טלביזיה שנתיות, שמשמש למימון פעילותה של ה-BBC. טוני סרב לשלם דמי רישיון הטלביזיה שלו על הבסיס של חקיקה ספציפית נגד הטרור.
סעיף 15 לחוק בבריטניה טרור 2000, סעיף 3, קובע כי עבירה כדי לספק כספים אם יש יסוד סביר לחשד כי כספים אלה עשויים לשמש למטרות טרור. טענתו של טוני היא ש- BBC הלנת ראיות מדעיות המוכיחה כי הגרסה הרשמית של האירועים של 9/11 אינה אפשרית, וכי ה-BBC ניסתה באופן פעיל כדי להכפיש אותם האנשים שניסו להביא ראיות זה לציבור. לדברי Rooke, על ידי עושה את זה, ה-BBC היא בתמיכת טיוח של האירועים האמיתיים של 9/11, ולכן הוא עשוי להיות תמיכה בגורמי הטרור אלה שהיו מעורבים בהיבטים מסוימים של 9/11, שעדיין לא זוהו ונערכו ל חשבון.
Rooke הואשם בפשע שלא משלמים דמי רישיון הטלביזיה שלו. עם זאת, הוא נתקע אתגר משפטי לחיוב זה ועכשיו היה מוצלח בהענקת מראה בבית משפט שלום, שבו יש לו שלוש שעות לרשות להציג ראיותיו להגן על עצמו כנגד התשלום. טוני יש להרכיב צוות מדהים שיתמכו בו בהצגת הראיות, כולל שני החוקרים מצטיינים הבאים 9/11:
פרופ 'נילס Harrit
P
ד"ר נילס Harrit הוא פרוף לכימיה באוניברסיטת קופנהגן והוא אחד מהמומחים מובילים בעולם על הראיות המדעיות שסותרות את הסיפור הרשמי של 9/11. צוות של פרופ Harrit של מדענים בקופנהגן הוכיח שיש ננו מהונדס שאריות thermitic, שניהם הציתו וunignited, לאורך כל האבק של השלושה מגדלי מרכז הסחר העולמיים. הוא הוביל את הקבוצה ופרסם את מחקר ביקורת עמיתים, בכתב עת מדעי רשמי. הוא גם מומחה בהיבטים האחרים של ראיות מדעיות מצביעות על הריסה מבוקרת של השלושה המגדלים.
פרופ Harrit התראיין לסרט תיעודי רציני עם ה-BBC בשנת 2011 שבו באופן ברור BBC ניסתה להטריד ולהכפיש אותו, ולא להסתכל על הראיות המדעיות, שהיו הרסני לסיפור הרשמי של הרס מגדלי התאומים. צוות של פרופ Harrit לקח צעד הזהירות של קלטת הראיון הזה, כמו גם אינטראקציה לפני ואחרי הראיון, שמראה בבירור את ההטרדה והתנהגות בלתי הולמת על ידי-BBC
טוני פארל
טוני פארל הוא אנליסט מודיעין לשעבר של משטרת יורקשייר הדרום. הוא פוטר בשנת 2010 משום שהוא חש מחויב על ידי מצפונו לומר את האמת ובדו"ח הרשמי של מדינתו, כי בשל הניתוח המקיף שלו את האירועים של 9/11 והפיגועים 7/7 בלונדון, הוא נחשב כי הטרור גדול איום לציבור לא בא מקיצונים איסלמיים אלא מהמקורות פנימיים בתוך ארה"ב והממסד בריטי. כעת הוא מקדיש את חייו לקידום חשיפת ראיות והוא מאתגר את פיטוריו בבית הדין בינלאומי.
חברים אחרים בצוות המצגת של Rooke כוללים:
איאן Henshall: מחבר מוביל בבריטניה על 9/11 ומייסד של הקבוצה בבריטניה "Re-לחקור 9/11 '
ריי סאבאג': קצין הלוחמה בטרור לשעבר, שמדגים את הסיפור הרשמי 9/11 הוא לא נכון
פיטר דר: בריטניה AE911Truth פעולת מנחת קבוצות
בנוסף למגישים האלה, יש עדויות כתובות מפורטות של ראיות ותמיכה מארבעה חוקרים אחרים 9/11 אשר יתפרסו לחיזוק להגנתו של טוני:
ריצ'רד גייג', AIA: מייסד / מנכ"ל האדריכלים ומהנדסים לאמת 9/11
Deets Dwain: מנהל נאס"א לשעבר פרויקטים אוויריים
עו"ד אריק: מייסד של כבאים לאמת 9/11
ג'ייק ג'ייקובס: טייס ותיק בארה"ב חברת תעופה וחבר של טייסים לאמת 9/11
ראיות על 9/11, שיוצגו על ידי אנשים השונים כבר מעל לעתים נדירות, אם בכלל, לא ראה בכל בית משפט בבריטניה, ולכן המשפט הזה מהווה הזדמנות ייחודית ובעל ערך לתנועת האמת 9/11 .
אנו מעודדים את כל תומכי AE911Truth וחותמים עצומים בבריטניה כדי להשתתף דיון בבית משפט זה - יותר טובים. השתפכות של תמיכה תחזק את המסר שתנועת 9/11 האמת צריכה להישמע וכי יש צורך בחקירה חדשה ו9 / 11 עצמאית.
התאריך והמיקום של הדיון הם כדלקמן:
פבואר 25 בשעה 10:00
בית משפט שלום בHorsham [3 בית המשפט]
בתי המשפט
הרסט כביש
Horsham
מערב סאסקס
אנגליה
RH12 2ET
למידע נוסף, אנא צור קשר עם פיטר דר, מנהיג קבוצת פעולה בריטית AE911Truth, attruthfor911 [ב] hotmail.co.uk "

אנחנו הזהרנו את רובין ממשפט פושעי המלחמה הממשמשת:

יום שישי, 5 אוקטובר, 2012
# 911TRUTH רובין העמדה לדין לפשעי המלחמה # BBC

האם U חושב שאנחנו מתבדחים

אדם FOOL מור!

# OPCLEANSWEEP INTEL 911

פעילים: תדרוך GLOBAL

פרטים


תביעות Bilderberg!
911 המלחמה פלילית ציידים!
הראש פולני לשעבר האשים את אינטל!
איטלקי לשעבר נעצר באשמת אינטל ראש * *! 1 למטה!
אמת 911 בלגית שמעה!!
לחץ HEAR ציידי בוש האחרונים!
הצבעת בלייר פרלמנט סקוטי
DUTROUX [הורדה] באתר

חלק שלכן! זה קוסמי!

האם לא ידעת על תרגום בלעדי זה העולם?
http://www.occupythebanks.com/2012/09/rule-of-law-returns-911-perps-takedown_17.html
האם u יודע שאנחנו intervieweed גייג' ריצ'רד? (Vid כאן בשנייה!). אף פעם לא ממש עשה לו כנפיים לתקוע את שניהם יחד, יקבל עליו:

עכשיו אני מבין למה הם הופלו CENSOREDNEWSNOW.COM ** חברה **


.
אנא, לתרום עכשיו, בואו לקבל את האתר הזה בחזרה למעלה היום ** **! ואז אתה יכול לראות את שני קטעים וידאו בוודאות SHOWING עבודה הפנימית בפנטגון!אתה יודע, זה ששטיפת המוח אפילו Neils HARRIT (לא אמר לו שזה קיים, וגרם לו להצהיר את זה מעולם לא שוחרר, STUFF PSYOPS הפיקח חכם!).

"הועלה על 11 ספטמבר 2011

ראיון בלעדי עולמי מצונזר אוניברסיטת קיימברידג':
ריצ'רד גייג', מייסד של אדריכלים ומהנדסים עבור 911 אמת!

הקלטות ב 18 יוני 2011 בשעה קלייר קולג', אוניברסיטת קיימברידג', זמן קצר לאחר ששתיים מצגת המדהימה של ריצ'רד גייג' השעה מכסה את ראיות נפץ להריסה מבוקרת של מגדלי התאומים * ו * בניין בן 7 על 911 (מצגת שתהיה ההעלאה הבאה שלנו) .. . בראיון זה, אנחנו פוגעים ריצ'רד עם השאלות שאף אחד אחר מעז לשאול - וריצ'רד * האם * שם שמות בתגובות שלו - טובים לו! :)

צפיית אבזר הכרחית לכל 911 החוקרים, מי שמתעניייין בצנזורה של העיתונות "החופשי" בעולם המערבי, הסטוריונים, ואחרים: אין שאלות שלא נשאלה נשארת בזה, ראיון המלא, בלי הסינון. היינו בעיקר לעודד חוקרים לחקור את החברות בשם גייג ריצ'רד במהלך הראיון שלנו, אנחנו מניחים שהם היו חברות קש ... ורק חפירה קטנה לא יכולה לאשר את זה, אנחנו מאמינים.

העלילה, בריאיון הזה חברים יקרים, מתעבה משמעותי!

הערה חשובה - במיוחד לצופים בבריטניה

ה-BBC לא * לא * לשלוח את מי לשאול החוקר המוביל בעולם בקריסה של המגדלים, ונציג, כמו בזמן כתיבה, גם מעל 1500 אדריכלים ומהנדסים מוסמכים - גייג' ריצ'רד - אפילו * אחד * שאלה.

אנו רוצים להודות בפומבי שיתוף פעולה ידידותית של MI7 בעוזר לנו להשיג את הזכויות לסרט ולהפיץ את הראיון הזה וגם כמובן, גייג' ריצ'רד באופן אישי, כנציג שלנו התודה ל1500 + האדריכלים והמהנדסים בAE911Truth . Org שלא יכל לדבר איתו, זה זמן! ;)

קישורים:
http://www.ae911truth.org - לתרום לAE911Truth.org
http://www.censorednewsnow.com - נושאים מצונזרים ביותר נחשפו! ;)
http://www/miseven.wordpress.com - MI7: פוליטיקה אמיתית @ קיימברידג'

נ.ב.: להאכיל לצפצף חי כיום, בנוסף לאתר האינטרנט שלנו וערוץ זה: בבקשה לעקוב ולצייץ # CENSOREDNEWSNOW - תוואי מסביב לצנזורה. :) TIA! "

ה-BBC שטיפת מוח LIVE: אני אישית לב בפעם הראשונה, שהיא בעצם אומרת זה, שנראה כמו פצצת אטום!"פורסם בנובמבר 23, 2012

אנא כמו והווידאו האהוב עליה: אם לחשבון YouTube שלך ​​מחובר לחשבון הטוויטר שלך ובכך נוכל לעקוב אחריך (ואני מקווה שאתה אחרינו). זמן אנשים הטובים של העולם הזה; 99%, לשים כמה buillets באלה% 1 (כיתות ירי נשמע לי מושלם; עבורם, אתם יודעים, הקנוניה השטנית והאפלה הפלילית). למה לא להפוך את היוצרות עליהם ** עכשיו ** אובמה? או שאנחנו תמיד יכולים לנסות גם אותך, אתה יודע, כמו אנחנו אישית הזהרנו אותך שהיינו, יחד wth שופט! ;)

סגור קייס - - התקפת הפנטגון עשה צבא IT הפיכה ;) באמריקה # DarlkCabal
http://www.occupythebanks.com/2012/07 ...
WTC - perps * יושב שם * CAUGHT - FBI, משטרת ניו יורק - אשם - פשע מלחמה! ;)
http://www.occupythebanks.com/2012/09 ...
ה-CIA;-FBI, ועוד הרבה יותר - הבלעדי העולמי 911 TRANSLATIO N - הכבוד של שופט בית המשפט העליון האיטלקי; השופט Imposimato; אובמה הזהירו 2011 ;)
http://www.occupythebanks.com/2012/09 ...
MEET גודזילה ;)
http://www.occupythebanks.com/2012/05 ...

נ.ב.: זמני לכתוב למעלה ... נע במהירות היום! :) יהיה מעודכן (לא יודע בדיוק מתי): האם לבך: יש לנו הזהרתי את פושע המלחמה ב-BBC, רובין, במשפט פושעי המלחמה הממשמש שלו (שהוא המשך שטיפת מוח זו, גם של מדענים אירופיים, אכן) .. "


#OPCLEANSWEEP INTEL 911

ACTIVISTSGLOBAL BRIEFING
BILDERBERG Prosecutions!!
CLICK HEAR Latest Bush HUNT!
DUTROUX [DOWNLOADonsit
The White Rabbit!Tweet & FB our InfoGraphic!

#OTB #Ascension2013 #TRUTH

───▄▄██████████▄▄▄▄▄▄▄█

▄█▄██▄██▄███▀BANKASTERBOMA!
FREE HELICOPTERS http://www.occupythebanks.com


Source(s):

No Banksters  were harmed in the production of this blog.


Unfortunately.No comments :

Post a comment

Only members (obviously) can comment; no moderation; direct to page.

Note: only a member of this blog may post a comment.